Kalıcı Backlink

Kalıcı backlink, web siteniz için eklemiş olduğunuz ya da satın aldığınız bağlantıların kalıcı olmasını kapsar. Artık bağlantılarınızın uzun süre kalıcı olması çok önemlidir. Eğer web sitenizin arama motorlarında başarılı olmasını, yükselmesini ve daha çok ziyaretçiye hizmet vermesini istiyorsanız bu konuya mutlaka dikkat etmelisiniz.

Geçmiş dönemlerde nereden bağlantı alırsanız alın, nereye link eklerseniz ekleyin fayda sağlamaktaydı. Bu durumu ciddi bir sorun olarak gören google mühendisleri sürekli algoritma geliştirerek ve geliştirmiş olduğu bu algoritmaları güncelleyerek spam derecesine sahip olan bağlantılara ve onları kullanan sitelere savaş açtı. Artık her yere link ekleme diye bir şey söz konusu olmazdı. Daha sonra iç optimizasyonuna yanı sayfa hızına, başlık, açıklama ve anahtar kelime yapılanmasına, resimlerin optimize edilmesine dikkat etmeyen google kriterlerine göre yapılanmayan sitelere de cezai yaptırım uygulamaya başladı. Öncesinde footer linklerin çok büyük önemi varken günümüzde hiç bir önemi kalmadı. Hala footer bağlantıların önemini vurgulayan, onun gücüne inan kişiler mevcut. Bu kişiler at gözlüklerini bir türlü çıkaramadılar. Değerli okurlarımız sizinle alakalı olmayan onlarca hatta yüzlerce sayfadan bağlantı almanın ne anlamı var. Hiç bir anlamı yok. İşte google bize bu ve benzeri konuları anlamamız, dikkate almamız için uyarılarda bulunuyor. Dikkate alırsanız başarılı olursunuz.

Kaliteli Backlink Paketi Web Sitenize Uyguladıktan Sonra?

  • Site bazlı veya anahtar kelime bazlı yükseliş.
  • Alexa değerleriniz kısa sürede düşecek.
  • Otoriter bir site olmaya bir adım daha adım atmış olacaksınız.
  • Pagerank alma ihtimaliniz var.
  • Web sayfanıza daha fazla ziyaretçi.
  • İndex alma hızınız artar.

Bu yazımızı okuyan okurlarımız, eğer web sitenizi yükseltmek için backlink arayışı içerisindeyseniz bu ihtiyacınızı sizlere sunacağımız imkanlarla giderebilirsiniz. Sizin için kaliteli, kalıcı ve etkili dış kaynak hizmetleri sunmaktayız. Web sayfalarınız için nitelikli paravan bloglar oluşturuyor, sosyal medya sitelerinde paylaşıyor ve imleme siteleriyle destekliyoruz. Hizmetlerimizin kesinlikle hiç bir riski yoktur. Tamamen fayda sağlamasına yönelik google algoritmalarıyla uyumlu çalışmalar yapmaktayız. Bizlere ulaşmak için siparis@paravansite.com e-posta adresini kullanabilirsiniz ya da paravansitecom Skype adresimizden bize ulaşabilir ve paketlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.