Link Wheel Nedir?

Link wheel, kısaca ana siteniz için yapmış olduğunuz bağlantı inşasının tamamına denmektedir. Ana siteyi destekler paravanlar ve birbirini destekler tek yönlü linkleme ile ikinci kalite ücretsiz paravanların var olduğu kapsamlı link inşası çalışması çalışmalarının tamına denmektedir.

Link Wheel Nasıl Yapılır?

Linkwheel için kullanılan ilk yöntem, piramit yöntemidir.

Bu yöntem için örnek olarak 13 adet paravan site oluşturduğunuzu düşünelim. En altta 9 adet site bulunur. Üstünde 3 site ve bu 3 sitenin de üstünde 1 site bulunur. Bu site sizin ana sitenizdir.

Bu dokuz siteden üçer üçer üstteki 3 siteye link çıkışı yapılır. Üstteki 3 siteden onun üstündeki siteye link çıkışı yapılır. Bu sayede bu site güçlendirilmiş olur ve bu güçlenmiş olan siteden de sizin sitenize link çıkışı yapılır. Tabi bu piramidi büyütmek size kalmış, ne kadar çok paravan site, o kadar fayda demektir.

Diğer yöntemde ise bir döngü söz konusudur.

Örnek olarak 5 adet paravan site açtığımızı düşünürsek, her bir siteden bir yandakine link çıkışı yapılır. Bu yapıda, alt seviyedeki siteler de güçlendirilmiş olur. Ve bu 5 siteden sizin sitenize link çıkışı yapıldığında yine güçlendirilmiş sitelerden link almış olursunuz.

İsteğe göre bu paravan siteler de çeşitli yöntemlerle güçlendirilir. Google, karşılıklı link değişimindense çapraz link değişimini daha çok tercih ediyor. Bu yapıyla birlikte çapraz link değişimini kullanmış oluyoruz.

Ücretsiz Bilgi Almak İçin Bize Ulaşabilirsiniz

Mail: admin@estetikweb.com

Whatsapp: +33 756 77 58 17

Skype: admin@estetikweb.com

Paravansite.com bir Estetikweb markasıdır.

Uzman kadromuzla sorularınızı yanıtlamaktan ve projelerinizde çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duyacağız.