Paravan Site Çalışması Nasıl Yapılır

Paravan site, ana siteyi desteklemek amaçlı oluşturulur. Oluşturulan bu paravan sitelerin ana siteye SEO anlamında bir katkı sağlaması için paravan sitenin de belli bir SEO gücü olması gerekmektedir. Paravan sitenin öncelikle site içi yapısının kusursuz olması gerekir. Sonrasında ise site dışı çalışmalarla öncelikle paravan sitenin SEO gücü kazanması sağlanabilir.

Paravan site beli bir SEO gücüne ulaşana kadar içerisine güncel ve özgün içerikler girilmelidir. Siteyi oluşturur oluşturmaz ana siteye link çıkışı yapmak Google nezdinde doğal olan bir işlem olmayacaktır. Bu nedenle ilk etapta site içerisini içerik anlamında güçlendirmek, site dışı çalışmalar ile belirli bir SEO gücü yaratmak gerekecektir. Paravan siteniz ana sitenizi tam anlamıyla desteklemesi için bu yönde çalışmalarınızı planlamanızı önermekteyiz.

Bu nedenlerden dolayı paketlerimiz içerisinde yer alan yüksek DA ve PA değerli WEB 2 adı verilen blog servislerinden açtığımız sitelere özgün içerikler giriyor ve bu siteleri sosyal medya paylaşımları ile destekliyoruz. Kullanıcı adı ve şifreleri her bir site için ayrı alınır. Ve tabiki her bir sitenin IP adresleri tamamen birbirinden farklıdır. Siteleri size teslim ettikten sonra güncel içerik girmeye devam edebilir ve daha sonra ana sitenize link çıkışı yaparak kaliteli paravan siteleriniz ile ana sitenizi kalıcı backlink ile besleyebilirsiniz. Arzu ederseniz uygun fiyatlı makale paketlerimiz ile çözüm ortağınız olabilir ve paravan sitelerinize günlük, haftalık yada aylık periyotlar ile özgün makale girişleri yaparak güncel kalmalarını sağlayabiliriz.

İletişim Kanallarımız:

Skype: paravansitecom

Mail: siparis@paravansite.com

Sipariş Formu: https://www.paravansite.com/siparis-formu/

Sipariş formunu doldurarak istediğiniz iletişim kanalından (skype, whatsapp, telefon araması, mail seçeneklerimiz ile) size ulaşabilir ve paket çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi verebiliriz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.