Paravan Site Nedir?

Admin

Paravan site, web sitelerinizin kelime bazlı olarak üst sıralara çıkması için sub-domain ya da alt sayfa olarak oluşturulan blog sitelerine verilen isimdir. Paravan siteler, yükselme konusunda hem sağlıklı hem de uzun süreli çalışmalardır.

Paravan siteler sayesinde almış olduğumuz backlinkler hem kaliteli hem niteliklidir. Zamanla daha kaliteli ve nitelikli hale gelecek olmaları, web sitenizin sürekli yükseliş halinde olmasını sağlamaktadır. Paravan sitelerde kullanılan linkwheel döngüsü sayesinde ana sitelerinizin fayda gördüğünü kimse inkâr edemez.

Bizler Neler Yapıyoruz?

Paravan site paketi dâhilinde, sizler için açmış olduğumuz paravan siteler ile istediğiniz kategoriler üzerinden makale yazarak, kurduğumuz bu paravan sitelere ekliyoruz. Yine sizin seçmiş olduğunuz anahtar kelimeler üzerinden ana sitelerinize link çıkışı yaparak doğal backlink kazanmanızı sağlıyoruz.

Üstelik paravan site kurulumu tamamlandıktan sonra, sitelerin yönetici panellerini size teslim ediyoruz. Böylece backlinleriniz hem kalıcı hale gelmiş oluyor hem de istediğiniz taktirde paravan sitelerinize içerik girerek backlinklerinizi güçlendirmiş oluyorsunuz.