Kurumsal SEO Nedir?

3

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Kurumsal SEO

Kurumsal veya Kurumsal SEO, büyük web siteleri ve işletmeler için önemlidir. Kurumsal bir web sitesinin dijital pazarlama kampanyasına katılmak iyi bir yatırımdır. Kurumsal SEO’nun iyi bir YG’si vardır (Yatırım Getirisi.)

Kurumsal SEO için ipuçları

Anahtar Kelime Stratejisi

Anahtar kelime stratejiniz, arama motorlarında daha üst sıralarda yer almanıza yardımcı olur. Google’da arama yaparken pek çok kullanıcı bunları kullanamayacağı için teknik terimleri anahtar kelime olarak kullanmayın. Ayrıca, hem kısa hem de uzun kuyruklu anahtar kelimeler kullanın.

Web sitenizi güncelleyin

Kurumsal web sitenizi güncellemek de iyi bir fikirdir. Aksi takdirde, kullanıcılar aynı eski içerikten sıkılır. Hem tasarımı hem de web sitesinin içeriğini güncellediğinizden emin olun. Makaleler, bloglar, teknik incelemeler, resimler, videolar, e-Kitaplar vb. Gibi içerikler, gelen bağlantılarınızı artırabilir ve satışlarınızı artırabilir.

Mobil Cihazlara Uygun Web Sitesi

Birçok kullanıcı akıllı telefonlarını bir şeyler aramak için kullanır. Bu nedenle, web sitenizi mobil cihazlar için optimize ettiğinizden emin olun.

Yahoo ve Bing için SEO.

Şirketlerin Google’a ek olarak Yahoo ve Bing için optimizasyon yapması önemlidir. Bu iki arama motoru birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Böylece, rekabet avantajınız da olacaktır.

Sonuç

Birçok şirket Kurumsal SEO potansiyelini görmezden geliyor. Kurumsal SEO’ya yatırım yaparsanız, işinizi artırabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.